11listop 1szkola 2przedszkolepan DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

 Zespół  Ośrodków Wsparcia w Mławie

ul.Słowackiego 18, 06-500 Mława

Tel./fax. 23 654 52 29

telefon zaufania 23 654 33 66

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

od poniedziałku do piątku  w godzinach 7.30 – 22.00

  26 marca br. w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Literackiego Konkursu dla klas VIII "Kochaj świat, kochaj życie". Uczniowie pisząc prace literackie wykazali się znajomością literatury polskiej i obcej, dojrzałością sądów oraz oryginalnością ujęcia poszczególnych tematów.
Uczniowie klasy VIII b, których nauczycielem języka polskiego jest p.Izabela Malesa zdobyli dwie pierwsze nagrody:
I miejsce Kinga Kamińska kl.VIII b
II miejsce Szymon Gorlewski kl. VIII b

   W piątek, 29 marca w Szkole Podstawowej nr 6 odbyła się uroczystość podsumowania Powiatowego Konkursu Plastyczno – Literackiego “Ponad Barierami”. Naszą placówkę godnie reprezentowały trzy uczennice Lena Dobrzyńska i Aleksandra Siemianowska z grupy “O” oraz Alicja Siemianowska z IV klasy. 

Dnia 28 marca 2019 roku w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie został  podsumowany Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Ja, moja rodzina, moje miasto”, w którym brali udział uczniowie i przedszkolaki z mławskich szkół  i przedszkoli.

   Celem konkursu było promowanie najbliższego środowiska i naszego miasta. Uczestnicy zaprezentowali swoje prace, które można było podziwiać na wystawie. Prace były bardzo pomysłowe, wykonywane różnymi technikami. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie i zostali zaproszenie jako laureaci po odbiór nagród.

   W czwartek 28 marca w Ciechanowie na obiektach MOSiR odbył się finał rejonu w indywidualnych biegach przełajowych. Udział w tych zawodach mogli wziąć ci zawodnicy, którzy uzyskali awans w zawodach powiatowych. Takich osób nie zabrakło oczywiście i z naszej szkoły. Zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach: najmłodsi na 600 metrów, klasy V-VI na 1000 metrów, a klasy VII - VIII na 1500 metrów.

   Pierwszy dzień wiosny uczniowie naszej szkoły obchodzili w atmosferze radosnej zabawy. Tego dnia każdy chętny do udziału w zabawie przebrał się w śmieszny strój lub piżamę, korytarze szkoły wypełniły się kolorowymi postaciami zwierząt i bajkowych postaci. Tradycją jest odbywający się tego dnia szkolny koncert talentów organizowany przez Samorząd Uczniowski. 

   Od marca nasza szkoła ponownie przystąpiła do Programu Insta.Ling dla Szkół, to już XII Edycja Programu.

  Insta.Ling jest to aplikacja do szybkiej i skutecznej nauki słówek z języka niemieckiego i angielskiego, umożliwiająca rodzicom i nauczycielom wgląd w postępy ucznia. Aplikacja jest dostępna on-line za pomocą przeglądarki internetowej. Zadaniem ucznia jest systematyczne logowanie się do Insta.Ling za pomocą loginu i hasła przekazanego przez nauczyciela i wykonanie powtórki około 20 słówek, co średnio zajmuje od 2 do 8 minut. Po każdej wykonanej sesji uczeń otrzymuje raport  z systematyczności i postępów pracy.

Joomla Template by Joomla51.com