Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Godzina dostępności nauczycieli

 

Lp 

Nazwisko i imię 

Dzień tygodnia 

Godzina 

Numer sali lekcyjnej 

Przedmiot 

1 

Bancerz Sylwia 

wtorek 

9.45-10.45 

pokój nauczycielski 

edukacja wczesnoszkolna 

2 

Bartkiewicz Emilia 

wtorek 

12.30-13.30 

pokój nauczycielski 

nauczyciel współorganizujący kształcenie 

3 

Bartosiewicz Dariusz 

czwartek 

13.30-14.30 

pokój nauczycielski 

język polski 

4 

Bazyl Joanna 

piątek 

8.00-9.00 

gabinet pedagoga 

pedagog 

5 

Bereda Jolanta 

poniedziałek 

wtorek 

8.00-8.30 

8.00-8.30 

sala nr 6 

(budynek przedszkola 

edukacja  

przedszkolna 

6 

Bielska Paulina  

poniedziałek 

środa 

11.30-12.00 

11.30-12.00 

sala nr 19 (budynek przedszkola) 

edukacja  

przedszkolna 

7 

Biernacki Jan 

piątek 

11.30-12.30 

pokój nauczycielski 

fizyka, chemia 

8 

Brzozowska Monika 

piątek 

10.45-11.45 

pokój nauczycielski 

Język polski 

9 

Chmielewska Iwona 

środa 

9.45-10.45 

pokój nauczycielski 

matematyka 

10 

Chrzczon Joanna  

poniedziałek 

wtorek 

13.00-13.30 

13.00-13.30 

gabinet logopedy 

logopeda 

11 

Ciesielska-Betlińska Beata 

wtorek 

13.40-14.40 

sala 1 

język niemiecki 

12 

Cieślińska  Iwona 

czwartek 

7.45-8.45 

pokój nauczycielski 

plastyka 

13 

Czarny Adam 

poniedziałek 

9.40-10.40 

pokój nauczycielski 

historia 

14 

Daszkiewicz-Kramkowska Mirosława 

poniedziałek 

8.45-9.45 

pokój nauczycielski 

język angielski 

15 

Golian Barbara  

wtorek 

10.40-11.40 

pokój nauczycielski 

edukacja wczesnoszkolna 

16 

Golian Michał 

wtorek 

10.45-11.30 

pokój nauczycielski 

wychowanie fizyczne 

17 

Harzyńska Marzanna 

czwartek 

10.40-11.40 

pokój nauczycielski 

edukacja wczesnoszkolna 

18 

Jabłonowska Bożena 

czwartek 

12.30-13.30 

pokój nauczycielski 

edukacja wczesnoszkolna 

19 

Jurkiewicz Stanisława 

środa 

8.45-9.45 

pokój nauczycielski 

edukacja wczesnoszkolna 

20 

Kanigowska Hanna 

poniedziałek 

15.30-16.30 

biblioteka 

nauczyciel 

bibliotekarz 

21 

Karczmarczyk Rafał 

poniedziałek 

8.45-9.45 

pokój nauczycielski 

język angielski 

22 

Karpińska -Rojek Anna  

wtorek 

12.30-13.30 

pokój nauczycielski 

nauczyciel współorganizujący kształcenie 

23 

Karwińska Alicja 

środa 

13.40-14.40 

pokój nauczycielski 

język angielski  

24 

Karwiński Mirosław 

czwartek 

10.45-11.45 

pokój nauczycielski 

wychowanie fizyczne 

25 

Kowalewska Dorota 

czwartek 

8.45-9.45 

pokój nauczycielski 

edukacja wczesnoszkolna 

26 

Kowalewska Magdalena  

czwartek 

10.45-11.45 

pokój nauczycielski 

język niemiecki 

27 

Kwiatkowska Wioleta 

poniedziałek 

czwartek 

8.30-8.55 

8.30-8.55 

pokój nauczycielski 

nauczyciel współorganizujący kształcenie 

28 

Krajewska Milena  

środa 

piątek 

8.30-9.00 

8.30-9.00 

pokój nauczycielski 

edukacja  

przedszkolna 

29 

Ks. Gurzkowski Stanisław Mariusz   

piątek 

11.45-12.45 

pokój nauczycielski 

religia 

30 

Kuczalska Ewa  

czwartek 

11.45-12.45 

pokój nauczycielski 

język polski 

religia 

31 

Leśniewska Elżbieta  

poniedziałek 

wtorek 

10.00-10.30 

11.00-11.30 

sala nr 13 

(budynek przedszkola) 

edukacja  

przedszkolna 

32 

Lubaczewska Iza  

wtorek 

środa 

11.30-12.00 

10.00-10.30 

sala nr 12 

(budynek przedszkola) 

edukacja  

przedszkolna 

33 

Ludwikowska Ewelina 

środa 

7.45-8.45 

pokój nauczycielski 

nauczyciel współorganizujący kształcenie 

34 

Maćkowska Anna  

poniedziałek 

10.45-11.45 

pokój nauczycielski 

język niemiecki 

35 

Malesa Izabela 

wtorek 

13.30-14.30 

pokój nauczycielski 

język polski 

36 

Męczyńska Mariola  

poniedziałek 

14.30-15.30 

pokój nauczycielski 

Historia 

wos 

37 

Mostek Katarzyna  

poniedziałek 

środa 

9.00-9.30 

9.00-9.30 

 

edukacja  

przedszkolna 

38 

Nieznańska Monika  

piątek 

11.30-12.30 

świetlica 

nauczyciel świetlicy 

39 

Oflenda Urszula  

poniedziałek 

wtorek 

8.30-9.00 

8.30-9.00 

pokój nauczycielski 

edukacja  

przedszkolna 

40 

Piekacz Małgorzata  

czwartek 

piątek 

11.30-12.00 

11.00-11.30 

sala nr 13 

edukacja  

przedszkolna 

41 

Prusińska Marta 

poniedziałek 

12.30-13.30 

pokój nauczycielski 

edukacja wczesnoszkolna 

42 

Przyborowska Magdalena  

wtorek 

9.40-10.40 

pokój nauczycielski 

nauczyciel współorganizujący kształcenie 

43 

Rachocka Małgorzata 

środa 

piątek 

11.00-11.30 

9.00-9.30 

pokój nauczycielski 

edukacja  

przedszkolna 

44 

Raszkowska Marzena  

środa 

9.45-10.45 

pokój nauczycielski 

język polski 

45 

Robaczyńska Barbara  

wtorek 

9.45-10.45 

pokój nauczycielski 

edukacja wczesnoszkolna 

46 

Rudnicka Wioletta  

wtorek 

piątek 

11.00-11.30 

9.30-10.00 

sala nr 12 p 

sala nr 13 

edukacja  

przedszkolna 

47 

Rejniak Katarzyna 

środa 

8.45-9.45 

pokój nauczycielski 

geografia 

48 

Siemianowska Marta  

poniedziałek 

środa 

11.30-12.00 

11.30-12.00 

pokój nauczycielski 

edukacja  

przedszkolna 

49 

Sobutka Agnieszka 

czwartek 

8.00-9.00 

pokój psychologa 

psycholog 

50 

Stanios Aneta 

środa 

13.30-14.30 

pokój nauczycielski 

muzyka 

technika 

51 

Szerszyńska Agnieszka 

czwartek 

7.50-8.50 

pokój nauczycielski 

matematyka 

52 

Tkaczuk Marta  

czwartek

9.45-10.45 

pokój nauczycielski 

biologia, chemia, przyroda 

53 

Tokarska Grażyna 

czwartek 

11.30-12.30 

pokój nauczycielski 

edukacja wczesnoszkolna 

54 

Tucholska Magdalena 

środa 

9.40-10.40 

pokój nauczycielski 

religia 

55 

Weselak Krystyna 

środa 

9.30-10.30 

świetlica 

nauczyciel świetlicy 

56 

Wroniszewska Danuta 

środa 

10.35-11.35 

pokój nauczycielski 

wychowanie  

fizyczne 

57 

Wydurska Anna 

wtorek 

10.30-11.30 

pokój nauczycielski 

nauczyciel współorganizujący kształcenie 

58 

Wyszkowska Joanna 

wtorek 

8.00-9.00 

gabinet dyrektora 

dyrektor 

59 

Wyszomirska Sylwia  

poniedziałek 

12.00-13.00 

sala nr 6 

(budynek przedszkola) 

edukacja  

przedszkolna 

60 

Zakobielska Sylwia 

wtorek 

14.25-15.25 

pokój nauczycielski 

matematyka 

informatyka 

61 

Zbrzyska Anita 

środa 

11.30-12.30 

pokój nauczycielski 

język angielski 

62 

Zębrzuska Martyna 

czwartek 

wtorek 

11.00-11.30 

12.00-12.30 

sala nr 20 

(budynek przedszkola) 

edukacja  

przedszkolna 

Data dodania: 2022-10-02 13:32:52
Data edycji: 2024-02-04 20:13:43
Ilość wyświetleń: 851

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej