Ogólnopolski projekt edukacyjny ''Trzymaj formę''.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie przystąpili do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!", który współorganizowany jest  przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację  Producentów Żywności Związek Pracodawców.

Celem programu "Trzymaj Formę!" jest edukacja w zakresie kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.

Na dobry początek uczniowie klasy 8A przygotowali prezentacje multimedialne pt. „Wiem co jem”, w których wyjaśniają na czym polega piramida zdrowego żywienia i jakie są podstawowe zasady żywienia dzieci i młodzieży. Swoją wiedzą podzielili się z innymi klasami – prace przygotowane przez ósmoklasistów zostały udostępnione wychowawcom  klas i wykorzystane na godzinach wychowawczych.

Data dodania: 2021-10-18 17:25:07
Data edycji: 2022-10-24 22:30:01