Dziecko z Pasją

Nasza szkoła bierze udział w realizacji projektu edukacyjnego Dziecko z Pasją. To roczny projekt, organizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Naszą placówkę reprezentują: dyrekcja, p. Anita Zbrzyska, Marta Tkaczu, Iwona Chmielewska, Aneta Stanios oraz p. Monika Brzozowska, która jest koordynatorem. Główny cel projektu - uczynić swoją szkołę miejscem, w którym dzieci uczą się z pasją. W ramach projektu: - dyrekcja weźmie udział w 4 sesjach dyrektorskich (2 na żywo i 2 online) - wytypowani nauczyciele będą uczestniczyć w szkoleniu na temat Metody Pytań i Doświadczeń - wybrani nauczyciele wezmą udział w serii 7 webinarów pt. “Nauczyciel przyszłości" - wytypowani nauczyciele zorganizują w swojej szkole Święto Nauki.

Data dodania: 2023-05-12 20:37:20
Data edycji: 2023-05-12 20:37:34