BĄDŹMY ORYGINALNI !

26 kwietnia uczniowie klas szóstych naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskim wydarzeniu profilaktycznym BĄDŹMY ORYGINALNI! Gościem specjalnym spotkania był mławski artysta młodego pokolenia - Adamo RUDNIK.

Nietypowa formuła programu w postaci spotkania autorskiego z raperem pomaga młodzieży odkryć znaczenie dążenia do celu i realizacji marzeń. Poprzez akceptację siebie i swojej oryginalności, nastolatkowie uczą się, że być sobą to największa siła. Oryginalność to nie tylko odwaga bycia innym niż inni, ale także większe poczucie spełnienia, lepsze relacje międzyludzkie i większa pewność siebie.  Młodzież może napotkać na drodze do bycia sobą różne wyzwania, takie jak nietolerancję, presję grupową czy lęki związane z akceptacją społeczną, ale dzięki wsparciu mogą one być przezwyciężone.

Data dodania: 2024-04-27 10:30:27
Data edycji: 2024-04-27 10:42:25