1szkola 2przedszkolepan bieg choinka las1 piernik piosenka1 taniec2 urodziny warsztaty
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

14 lutego w naszej szkole odbył się finał powiatu w piłkę koszykową chłopców rocznik 2003 - 2005. Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: SP4, SP7, SP6 i SP Strzegowo. Grano systemem "każdy z każdym". W pierwszym swoim meczu nasi chłopcy zagrali z SP Strzegowo. Po bardzo emocjonującej grze SP4 wygrało 11:7. W drugim spotkaniu dość łatwo wygraliśmy z SP6 17:7 i w trzecim pokonaliśmy SP7 14:3.
 
  Z kompletem punktów zostaliśmy mistrzami powiatu.
 

  Kolejny raz, dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 4 w Mławie,  biblioteka -Filia nr 1 miała udostępnione pomieszczenie do przeprowadzania zajęć w czasie ferii zimowych 2019.  Wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie i wolontariuszmi ( działających przy MOPS-sie ) dzieci ze Szkoły nr 4 i przedszkolaki z Przedszkola nr 2 miały zapewnione wiele atrakcyjnych imprez  :

 

 

    Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie ferie zimowe rozpoczęli balem karnawałowym. W pięknie przystrojonej sali zjawiły się księżniczki, rycerze, policjanci, Batmani i wiele innych postaci z bajek i filmów. Zgodnie z tradycją naszej placówki bal rozpoczął się przedstawieniem teatralnym przygotowanym przez rodziców uczniów i nauczycieli. Historia „Śpiącej królewny” oczarowała widzów, a przesłanie bajki „Miłość nie potrzebuje oręża, miłość wszelkie zło zwycięża!” pozostanie dla uczniów i dorosłych drogowskazem na Nowy 2019 Rok. Dziękujemy naszym radnym za wspólnie spędzone chwile oraz zespołowi PROFI DANCE za stworzenie wspaniałej zabawy.

   23 stycznia 2019 roku, tuż przed feriami w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie odbyło się spotkanie muzyczne z przedstawicielami Agencji Artystycznej  „Pozytywka” z Olsztyna pt.: „Piotruś      i wilk”.

Tematem przewodnim spotkania była muzyka ilustracyjna, która naśladuje dźwięki otaczającego świata. Muzyka ta działa na wyobraźnię i słyszymy ją codziennie w bajkach, reklamach itp.

 

 

 

  

 

 

 

      Szanowni Państwo,

   Drodzy Rodzice,

  W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i życie dzieci i młodzieży, zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w przeciwdziałaniu się zjawisku używania substancji psychoaktywnych.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie,

  ponieważ wszelkie dobro,

które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”

Flora Edwards

 

 

   W Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie od wielu lat organizowane są akcje charytatywne, które mają na celu niesienie pomocy innym. I w roku 2018 nie mogło być inaczej.

  Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu: jasełek. „Zatrzymaj się n chwilę”- pod takim hasłem 20 grudnia 2018 r. odbyły się w naszej placówce jasełka połączone ze wspólnym kolędowaniem. Uczniowie pod opieką pani M. Tucholskiej i ks. M. Jesienia przy wsparciu scholi i p. organisty przedstawili historię narodzenia Jezusa Chrystusa.

Joomla Template by Joomla51.com