"Nie można stać się najlepszym z dnia na dzień, ani nawet w ciągu kilku miesięcy. Trzeba przegrać wiele startów i trzeba to zaakceptować, wyciągnąć z tego wnioski i wierzyć, że wygrasz, biorąc pod uwagę fakt, że masz szansę znów wystartować. Cały czas trzeba wierzyć, że następnym razem to ty będziesz zwycięzcą".

5 marca na Mławskiej Hali Sportowej odbył się finał powiatu w piłkę ręczną chłopców z klas VII-VIII.

W zawodach wzięły udział cztery szkoły: SP4, SP7, SP1 i SP Wiśniewo. Grano systemem "każdy z każdym". W pierwszym spotkaniu nasza drużyna wygrała 12:5 z SP7, w drugim okazała się lepsza od SP1 12:6, a w ostatnim pokonaliśmy SP Wiśniewo 9:3. Po trzech zwycięstwach z kompletem punktów zostaliśmy Mistrzami Powiatu. Brawa należą się wszystkim uczestnikom, warto też dodać, że aż 10 chłopców z naszego zespołu to uczniowie klasy VII. BRAWO!!!

Sklad: Ciesielski Damian, Rutyna Patryk, Rogowicz Dominik, Endrzejczyk Bartłomiej, Olszewski Igor, Kuciński Adrian, Śledziński Jan, Rychcik Miłosz, Siwek Przemysław, Jezierski Alan, Wasiński Kacper, Moszczyński Cezary, Szymaniewicz Maciej.