Pierwsza wizyta uczniów klasy 1b w bibliotece szkolnej

W dniu 11 kwietnia odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika dla uczniów klasy I b. Ceremonia odbyła się w bibliotece szkolnej i była wyjątkowym momentem dla wszystkich uczestników. Rozpoczęliśmy od krótkiej rozmowy, w którym podkreślono znaczenie czytania oraz zachęcono uczniów do poznawania świata książek. Każdy uczeń został zaproszony do przystąpienia do grupy czytelników naszej biblioteki poprzez symboliczne pasowanie. Wszyscy otrzymali zakładkę do książki oraz dyplom potwierdzający ich nowy status czytelnika. Spotkanie zakończyliśmy pokazem teatru Kamishibai. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko wprowadziło naszych uczniów w świat czytania, ale także zainspirowało ich do dalszego korzystania z zasobów biblioteki szkolnej oraz rozwijania swoich umiejętności czytelniczych. Z nieukrywaną radością patrzyliśmy na ich entuzjazm i zapał do czytania, który mamy nadzieję będzie trwał przez cały rok szkolny i dalej.

Data dodania: 2024-04-17 19:43:30
Data edycji: 2024-04-17 19:46:56