Dnia 28 marca 2019 roku w Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie został  podsumowany Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. „Ja, moja rodzina, moje miasto”, w którym brali udział uczniowie i przedszkolaki z mławskich szkół  i przedszkoli.

Celem konkursu było promowanie najbliższego środowiska i naszego miasta. Uczestnicy zaprezentowali swoje prace, które można było podziwiać na wystawie. Prace były bardzo pomysłowe, wykonywane różnymi technikami. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie i zostali zaproszenie jako laureaci po odbiór nagród.

W kategorii przedszkole III miejsce zajął Olaf Ciesielski z grupy VIII, w kategorii klas IV-VIII III miejsce zajęła Aleksandra Ogrodzińska z klasy VIc.

Gratulujemy sukcesów, jesteśmy dumni, że nasi uczniowie są tacy zdolni. Życzymy dalszych sukcesów.