1szkola 2przedszkolepan bieg choinka las1 piernik piosenka1 taniec2 urodziny warsztaty
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

   Pierwszy dzień wiosny uczniowie naszej szkoły obchodzili w atmosferze radosnej zabawy. Tego dnia każdy chętny do udziału w zabawie przebrał się w śmieszny strój lub piżamę, korytarze szkoły wypełniły się kolorowymi postaciami zwierząt i bajkowych postaci. Tradycją jest odbywający się tego dnia szkolny koncert talentów organizowany przez Samorząd Uczniowski. 


Każda osoba, chętna zaprezentować swoje umiejętności wokalne, muzyczne, recytatorskie, taneczne, sportowe czy plastyczne miała możliwość wystąpienia przed szkolną publicznością i ubiegania się o tytuł Talentu Roku. Po wszystkich występach, jury w składzie: p. Małgorzata Krupa, p. Ewelina Ludwikowska, Julia Rybka i p. Jan Biernacki, ogłosiło tegorocznych zwycięzców. Tytuł otrzymali: Maja Śledzińska (kl. 4c) za talent recytatorski, Oliwia Rudnicka (kl. 5c) za talent wokalny, oraz klasa 5a za talent taneczny. 
Tytuły "najbardziej piżamowej klasy" otrzymały klasy 4a i 5a.
Koncert prowadzili i uczestników zapowiadali Oliwia Lubańska i Bartosz Rutkowski (kl. 8a). Słodkimi upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców częstowały Oliwia Brzozowska i Zuzia Jabłonowska (7b). Za obsługę techniczną odpowiedzialni byli Szymon Gorlewski i Kacper Rogowski (8b). 
Do zobaczenia na następnym Koncercie Talentów za rok!

Joomla Template by Joomla51.com