Od marca nasza szkoła ponownie przystąpiła do Programu Insta.Ling dla Szkół, to już XII Edycja Programu.

Insta.Ling jest to aplikacja do szybkiej i skutecznej nauki słówek z języka niemieckiego i angielskiego, umożliwiająca rodzicom i nauczycielom wgląd w postępy ucznia. Aplikacja jest dostępna on-line za pomocą przeglądarki internetowej. Zadaniem ucznia jest systematyczne logowanie się do Insta.Ling za pomocą loginu i hasła przekazanego przez nauczyciela i wykonanie powtórki około 20 słówek, co średnio zajmuje od 2 do 8 minut. Po każdej wykonanej sesji uczeń otrzymuje raport  z systematyczności i postępów pracy.

Rodzice i nauczyciele mają także wgląd w raporty z postępów dzieci. Korzyścią systematycznego korzystania z aplikacji Insta.Ling jest poprawa poziomu przyswojenia słówek przez uczniów. Dzięki formie quizu nauka staje się przyjemnością. Mamy nadzieję, że wdrożony przez nauczycieli Program Insta.Ling pozwoli uczniom uzyskać lepsze wyniki w nauce.

Link do strony: https://instaling.pl/