11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Spis treści

Z ogromną radością i satysfakcją, informujemy, że po raz drugi ruszył w naszej szkole i przedszkolu projekt KIDSPEAK, realizowany przy współpracy z międzynarodową organizacją studencką AIESEC.

Od niedzieli gościmy dwie studentki – wolontariuszki: Andreea Toma  (Rumunia) i Elisa Baumann ( Niemcy).

  Dziewczyny nocują w naszych domach (przy okazji jeszcze raz dziękujemy rodzinom, które zdecydowały się je ugościć), a w ciągu dnia prowadzą w języku angielskim, warsztaty dla naszych dzieci.

   Będą je zapoznawać z kulturą, obyczajami, historią i ciekawostkami dotyczącymi ich krajów. Zajęcia prowadzone są w formie tzw. interaktywnych warsztatów. Odbywają się w czasie lekcji, zostały jednak zaplanowane w taki sposób, by jak najmniej kolidowały z nauką i nie powodowały późniejszych zaległości.

   Wierzymy, że dzięki takim spotkaniom, dzieci oswoją się z mówionym, autentycznym językiem angielskim. Ogromną korzyścią jest też możliwość bliższego poznania osoby wywodzącej się z innego kręgu kulturowego, zaciekawienie światem.

Mamy ogromną nadzieję, że będzie to niezwykle ciekawy tydzień w naszej szkole!

 

Joomla Template by Joomla51.com