11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

 

 

 

    Uczniowie klas drugich i trzecich nasze szkoły uczestniczą w Turnieju – Rekreacyjno – Sportowym, który organizowany jest przez Miejska Halę Sportową.

 

 

      W dniu 10 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Tegoroczne święto obchodziliśmy pod hasłem „ 11 listopada - hołd wdzięczności Polska składa". W odświętnie udekorowanej sali , odświętnie wystrojone dzieci z zapałem prezentowały przygotowany program, który wprowadził nas w wesoły świąteczny nastrój.

    

 

  

 

    Uczniowie klasy V c wzięli udział w konkursie pt. „ Rosnę – Myślę – Dbam " organizowanym przez Fundację „ Trzeźwy umysł " z Poznania. Na godzinie wychowawczej dyskutowali wraz z wychowawczynią Małgorzatą Leszczyńską na określony w konkursie temat  dotyczący dbałości o siebie, ale też i o innych.

Dzieci wykonały prace pokazujące formy pomocy innym ludziom n.p. osobom starszym lub młodszym kolegom, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię.

Okazało się, że uczennica kl. V c Wiktoria Czyrko znalazła się w gronie siedmiu laureatów na 170 mławskich uczestników ogólnopolskiego konkursu.

                                                                                                       Gratulujemy!

      

 W dniu 17 października z okazji Dnia Papieskiego odbył się w naszej szkole uroczysty apel. W tym roku przebiegał on pod hasłem „ Jan Paweł II – człowiek modlitwy". Nasz Wielki Rodak wielokrotnie prosił nas: „ Nie ustawajcie w modlitwie, gdziekolwiek będziecie! Raz jeszcze powtarzam: Nie ustawajcie w modlitwie, za życia mojego i po śmierci. Naród, który się modli jest innym narodem!".

   

  

   Oddaliśmy do dyspozycji dzieci nowy plac zabaw, który jest efektem ministerialnego programu „Radosna szkoła". Mamy nadzieję, że umili on naszym uczniom wolne chwile spędzane na świeżym powietrzu. Rodziców bardzo prosimy, aby zgodnie z regulaminem dzieciom do 12 roku życia towarzyszyli na placu zabaw.

OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w

Mławie zaprasza do konkursu ofert na dzierżawę

pomieszczeń kuchennych i prowadzenie stołówki

w szkole. 

                                       

                                             Formularz oferty

   Dyrektor oraz organizatorzy Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej" informują, że uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 16 listopada 2011r. o godz. 12.oo w sali gimnastycznej szkoły.

Laureaci otrzymają imienne zaproszenia na tę uroczystość.

    


Tradycyjnie przed 1 listopada uczniowie ZPO nr 2 w Mławie odwiedzili cmentarz parafialny na Wólce. Pod opieką nauczycielek: Doroty Kowalewskiej, Haliny Pszczółkowskiej i Krystyny Weselak i towarzystwie emerytowanej pracownicy SP 4 p. Anny Lewandowskiej dzieci złożyły kwiaty oraz zapaliły znicze

Joomla Template by Joomla51.com