Powiatowy Konkurs Fotograficzny ''W obiektywie matematyka''

Powiatowy Konkurs  Fotograficzny ''W obiektywie matematyka''

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie już po raz  IV organizuje Powiatowy Konkurs Fotograficzny  „W obiektywie matematyka”.

Celem Konkursu jest zainteresowanie jak największej grupy uczniów różnymi obliczami matematyki. Konkurs jest skierowany do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych, którzy potrafią spojrzeć na Królową Nauk oczyma wyobraźni i uwiecznić swoje myśli na fotografii.

Zgłoszenie do Konkursu polega na przesłaniu na adres:  wobiektywiematematyka@gmail.com w tytule „W OBIEKTYWIE MATEMATYKA” nie więcej niż 3 zdjęć. Każde zdjęcie powinno być załącznikiem do maila, w którym należy podać: imię, nazwisko, klasę, szkołę, nazwisko opiekuna oraz TYTUŁ fotografii zawierający matematyczny opis zdjęcia.

Konkurs trwa od 04. maja do 02. czerwca 2022 r.

Jury Konkursu wybierze laureatów oraz wytypuje prace wyróżnione, nominowane do wystawy do dnia 06. czerwca 2022 r. W dniu 08. czerwca 2022 r. podczas Święta Nauki w I LO zostaną wręczone nagrody i dyplomy laureatom oraz ich opiekunom.

Nagrodzone, wyróżnione i nominowane do wystawy prace zostaną opublikowane na szkolnej stronie internetowej oraz zaprezentowane na wystawie czasowej w I LO  Mławie.

W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody.

W załącznikach znajduje się Regulamin i Zgoda Rodziców/Opiekunów na udział w konkursie.

Organizatorzy:                                                 I LO w Mławie

Anna Brzozowska                                          Dyrektor Marek Kiełbiński

Jakubowska Ewa                                           Zastępca  Agnieszka Sosnowska

Luks Ewa