Złoty Absolwent 2021

Ola Ogrodzińska  jest uczennicą, która od klasy I wyróżnia się w nauce i zachowaniu uzyskując w każdym roku najwyższe w szkole wyniki  i wzorowe zachowanie.

Ola ma wysoką kulturę osobistą, jest osobą, którą cechuje  obowiązkowość, dokładność, punktualność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki,  jest przykładem i  wzorem do naśladowania.

Ola potrafi współpracować w zespole,  jest uczynna, chętnie pomaga innym. Rozwija swoje zainteresowania uczestnicząc w zajęciach kół przedmiotowych i zajęciach pozalekcyjnych

Jest  zaangażowana w życie szkoły i klasy, chętnie wykazywała inicjatywę w podejmowaniu  różnych działalności. Brała udział w konkursach, zawodach, imprezach, uroczystościach klasowych, szkolnych i pozaszkolnych i  czynnie uczestniczyła przy ich organizacji.

W uznaniu dotychczasowych osiągnięć wynikających ze szczególnych uzdolnień  Ola otrzymała:

W tegorocznej  i ubiegłorocznej edycji „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka”  Ola uzyskała  stypendium z rąk marszałka Adama Struzika.

W roku szkolnym 2018/2019 w uznaniu dotychczasowych osiągnięć wynikających ze szczególnych uzdolnień otrzymała stypendium Burmistrza Miasta Mława.

W roku szkolnym 2018/2019 otrzymała   stypendium z programu stypendialnego o nazwie Inwestycja w region – inwestycja w młodzież, który wspiera uczniów szczególnie uzdolnionych.

Największe Osiągnięcia Aleksandry Ogrodzińskiej:

W Klasie IV otrzymała:

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie geologicznym "Geologiczne barwy Ziemi"

I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Bohaterowie Książek Haliny Rudnickiej”

II miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym "Leśne Skarby"

II miejsce w Finale Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

II miejsce w międzyszkolnym konkursie znajomości języka angielskiego „Macmaillon Primarry Tournament”

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Polsko, nie jesteś już niewolnicą”

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie „Świąteczna Kartka od Burmistrza 2018”

W Klasie V otrzymała:

II miejsce w ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym" Pamięć jest wielką siła".

II miejsce w finale powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

Wyróżnienie w powiatowym konkursie literackim "O złote pióro Kornela Makuszyńskiego"

III miejsce w mistrzostwach powiatu w czwórboju LA.

III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Ja, moja rodzina, moje miasto”

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Mława, moje miasto

w  Klasie VI otrzymała:

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur
II miejsce w Rejonowym Konkursie Zawody Matematyczne
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Młody Matematyk

w Klasie VII otrzymała:

II miejsce w Rejonowym Konkursie Zawody Matematyczne

W klasie VIII  otrzymała

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Uczymy się nie dla szkoły lecz dla życia"

I miejsce w międzyszkolnym konkursie z języka niemieckiego „ Deutsch matcht SpaB”

I miejsce w  międzyszkolnym konkursie LOGO w ramach projektu eTwinning "Fiktive Familie"

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2021-07-03 16:47:46
Data edycji: 2021-07-03 16:51:36