Zaproszenie do tańca

W czwartek naszą szkołę odwiedziły znane i lubiane trenerki ze Szkoły Tańca Wasilewski- Felska Centrum Rozwoju Młodego Człowieka.  Podstawowym założeniem realizowanego programu „Crea Dance Fit” jest jego łatwa przyswajalność i dostosowanie do wieku i osobowości dzieci. Program wspierany jest przez liczne instytucje MEN, Rzecznika Praw Dziecka, Kuratoria Oświaty oraz Dyrektorów szkół i przedszkoli.

W naszej placówce, od wielu lat odbywają się te zajęcia taneczne. Dzieci poznają taniec współczesny, freestyle, modern jazz, disco, tańce towarzyskie i narodowe. Oprócz zajęć tanecznych dzieci poznają praktyczne zastosowanie w życiu dobrych manier.

Dynamiczny pokaz jaki przygotowały tancerki, tak się spodobał, że nie trzeba było nikogo namawiać do wspólnego tańca przy dźwiękach doskonale znanych im utworów.

Data dodania: 2023-09-15 12:08:09
Data edycji: 2023-10-01 12:09:04