Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego  2022/2023

  Po dziesięciu miesiącach nauki dobrnęliśmy szczęśliwie do końca, by udać się na zasłużony wakacyjny wypoczynek. Zanim jednak uczniowie usłyszeli ostatni dzwonek, uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/2023.
                Apel miał podniosły charakter, wprowadzono Poczet Sztandarowy Szkoły i wspólnie odśpiewano hymn Polski. Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska podziękowała za wspólną pracę i gratulowała sukcesów uczniom, nauczycielom i rodzicom. Pani Wicedyrektor odczytała list od Burmistrza Miasta Mława. W przemówieniach skierowano wiele ciepłych słów do uczniów i nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców, dziękując za wkład włożony w pracę w kończącym się roku szkolnym. 

              Wzruszającym momentem uroczystości było pożegnanie Pani Elżbiety Biłas, która przechodzi na zasłużoną emeryturę. 

Pani dyrektor, Joanna Wyszkowska, w imieniu całej naszej społeczności, podziękowała Pani Elżbiecie Biłas za olbrzymie serce, wysiłek i wkład pracy włożony w opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym i życzyła Pani Elżbiecie, aby uśmiech najradośniejszy i najszczęśliwszy znaczył chwile dalszego życia przeznaczonego na odpoczynek i relaks.

              Kolejnym punktem  było wręczenie nagród i wyróżnień uczniom klas I-IV. Nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, za 100% frekwencję na zajęciach, wręczała Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska, Pani Dyrektor Beata Ciesielska –Betlińska, Pani Dyrektor Mariola Męczyńska oraz wychowawcy klas. Uroczystość zakończyła się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów klas II oraz klas I-III U. 

           Po zakończeniu głównej części, wszyscy uczniowie udali się do klas, gdzie nastąpiło rozdanie świadectw, a także pożegnanie z wychowawcami oraz kolegami i koleżankami.
Przed nami czas odpoczynku. Wszystkim  życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły!

https://www.facebook.com/100057615394201/videos/603743481823323/

 

Data dodania: 2023-06-26 15:42:52
Data edycji: 2023-06-26 15:43:31
Ilość wyświetleń: 207

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej