Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 - klasy 5-8

Zakończenie Roku Szkolnego  2021/2022 - klasy 5-8
   24 czerwca w piątkowe przedpołudnie zakończyliśmy kolejny niezwykle wymagający rok szkolny. Tradycyjnie, uroczystość rozpoczęliśmy od mszy świętej z udziałem Pocztu Sztandarowego. Bezpośrednio już w szkole, kontynuowaliśmy naszą uroczystość. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska, która powitała społeczność uczniowską, podziękowała za kolejny, owocny rok szkolny oraz odczytała list Burmistrza Miasta Mława, Pana Sławomira Kowalewskiego i przekazała podziękowania dla nauczycieli i pracowników szkoły za pomoc przy centrum dla uchodźców.
  W tym uroczystym dniu swoją pracę zawodową zakończyła Pani Wicedyrektor Małgorzata Krupa, która ze wzruszeniem podziękowała Dyrekcji, Radzie Pedagogicznej, wszystkim Pracownikom Szkoły, Rodzicom i Uczniom za owocną, wieloletnią współpracę i za miłą, serdeczną atmosferę. Pani Wicedyrektor życzymy przede wszystkim zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń!!!
Kolejnym punktem uroczystości było przyznanie tytułu i wręczenie statuetki Złotego Absolwenta, które w tym roku otrzymała Zuzanna Szpara z klasy 8b. Zuzi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
  Następnie Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska, Panie Wicedyrektor Małgorzata Krupa i Beata Ciesielska - Betlińska oraz Wychowawcy wręczyli nagrody wyróżnionym uczniom, ufundowane przez Radę Rodziców.
Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, wyjątkowo elegancko rozpoczęta polonezem przez uczniów klas ósmych. Następnie uczniowie klas siódmych skierowali kilka słów do starszych koleżanek i kolegów, zatańczyli belgijkę i wręczyli słodki upominek. Również uczniowie z Ukrainy pożegnali ósmoklasistów piosenką "To były piękne dni" w wykonaniu Malwy i Zakhara.
Z kolei uczniowie klas ósmych w swoim wystąpieniu podziękowali Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Szkoły za trud włożony w ich edukację a Rodzicom za wsparcie. Finałem uroczystości była wspólnie zaśpiewana piosenka, na koniec której birety Absolwentów poszybowały w górę!!!
W podziękowaniu ósmoklasiści zasadzili pamiątkowe drzewo. Po uroczystości wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.
Drodzy Ósmoklasiści!!!
Życzymy Wam wspaniałych sukcesów, dobrych wyborów, spełnienia marzeń! Wierzymy, że wiedzę i doświadczenie wyniesione z murów naszej szkoły będziecie rozwijać w kolejnych latach edukacji!
Data dodania: 2022-06-27 17:31:02
Data edycji: 2022-06-27 17:56:28