XXV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeja.

5 grudnia w Łochowie odbył się Finał XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeja chłopców z rocznika 2010 - 2011. Do zawodów zakwalifikowało się 8 zespół: SP 175 Warszawa, SP 12 Płock, SP Nowa Iwiczna, SP 3 Łochów, SP Józefina, SP Jedlanka, SP Szelków, SP 4 Mława.

W rozgrywkach grupowych nasi chłopcy zremisowali 0:0 z Warszawą, wygrali 2:0 z Jedlanką i 5:0 z Szelkowem. Z grupy wyszliśmy z 1 miejsca. W półfinale po dość dramatycznym spotkaniu nasz zespół musiał uznać wyższość gospodarzy z Łochowa 3:2. W meczu o 3 miejsce spotkaliśmy się ponownie z Warszawą i ponownie w regulaminowym czasie gry padł remis 0:0. Niestety w konkursie rzutów karnych przegraliśmy 3:2.

Do zdobycia medalu zabrakło naprawdę bardzo niewiele, ale i tak możemy być dumni z tego osiągnięcia: mamy 4 miejsce na Mazowszu. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. W każdym meczu walczyli do samego końca, dając z siebie 100% zaangażowania. Należy dodać, że cała nasza drużyna to chłopcy z rocznika 2011, a więc o rok młodsi.

Sklad: Kowalski Jakub, Domarecki Kamil, Sychowski Tymoteusz, Mostek Jakub, Libera Kacper, Owsianka Igor, Porcu Aleksander, Szpara Karol, Wypych Mateusz.

Data dodania: 2022-12-06 18:58:14
Data edycji: 2022-12-06 18:59:14