Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

XXV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeja.

XXV Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeja.

5 grudnia w Łochowie odbył się Finał XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeja chłopców z rocznika 2010 - 2011. Do zawodów zakwalifikowało się 8 zespół: SP 175 Warszawa, SP 12 Płock, SP Nowa Iwiczna, SP 3 Łochów, SP Józefina, SP Jedlanka, SP Szelków, SP 4 Mława.

W rozgrywkach grupowych nasi chłopcy zremisowali 0:0 z Warszawą, wygrali 2:0 z Jedlanką i 5:0 z Szelkowem. Z grupy wyszliśmy z 1 miejsca. W półfinale po dość dramatycznym spotkaniu nasz zespół musiał uznać wyższość gospodarzy z Łochowa 3:2. W meczu o 3 miejsce spotkaliśmy się ponownie z Warszawą i ponownie w regulaminowym czasie gry padł remis 0:0. Niestety w konkursie rzutów karnych przegraliśmy 3:2.

Do zdobycia medalu zabrakło naprawdę bardzo niewiele, ale i tak możemy być dumni z tego osiągnięcia: mamy 4 miejsce na Mazowszu. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. W każdym meczu walczyli do samego końca, dając z siebie 100% zaangażowania. Należy dodać, że cała nasza drużyna to chłopcy z rocznika 2011, a więc o rok młodsi.

Sklad: Kowalski Jakub, Domarecki Kamil, Sychowski Tymoteusz, Mostek Jakub, Libera Kacper, Owsianka Igor, Porcu Aleksander, Szpara Karol, Wypych Mateusz.

Data dodania: 2022-12-06 18:58:14
Data edycji: 2022-12-06 18:59:14
Ilość wyświetleń: 182

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej