Wyniki Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przystąpili do  międzynarodowego konkursu  Kangur Matematyczny. Organizatorem konkursu w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu. Na terenie całej Polski działają regionalne komitety organizacyjne. W regionie warszawskim organizacją konkursu zajmuje się Stowarzyszenie Oświatowo-Edukacyjne Liczman.

Ten prestiżowy konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych.

Bardzo miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych, w tym międzynarodowym konkursie, znaleźli się również nasi uczniowie. Są to:

Jan Jankowski -  kategoria Maluch

Mikołaj Żwir - kategoria Maluch

Adam Skwarski - kategoria Kadet

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy w roku 2022.

Data dodania: 2021-06-25 18:43:43
Data edycji: 2021-06-27 14:39:25