Wyniki konkursu plastycznego ''Żołnierz polski w oczach dziecka''

10 listopada w Szkole Podstawowej nr 6 odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "Żołnierz polski w oczach dziecka". Celem konkursu było kształtowanie wśród dzieci postawy patriotycznej, szacunku dla tych, którzy walczyli o wolność Polski a także szerzenie przeświadczenia, że współcześni żołnierze, choć są "czasem niewidoczni, to zawsze obecni".
Wśród uczniów nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły  - Alicja Siemianowska z klasy 7a zdobywając wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy sukcesu, życzymy  powodzenia w dalszym rozwijaniu swoich pasji. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu z naszej szkoły.
Data dodania: 2021-11-17 21:31:07
Data edycji: 2021-11-17 21:32:41