Wycieczka klasy 4a

14.12.2022 r. uczniowie klasy 4a odwiedzili Olsztyn. Pierwszym etapem mikołajkowejwyprawy była olsztyńska papugarnia. Tam każdy dostał kubeczek z pokarmem, aby łatwiej mógł zwabić papugę.

Wszyscy byli zachwyceni barwnymi ptakami.

Drugim punktem wycieczki była "Warmiolandia". Kraina Warmisia dała dzieciom bardzo dużo frajdy, a na ich buziach zagościły uśmiech i radość.

Dzieci korzystały z trampolin, kładek, ścieżek, kryjówek. Następnie uczniowie tworzyli własne ozdoby świąteczne podczas warsztatów bożonarodzeniowych.

Po aktywnie spędzonym czasie udaliśmy się na posiłek. Końcowym etapem naszej wyprawy był seans filmowy  "Świąteczna niespodzianka". To był cudownie spędzony czas w świątecznej atmosferze.

Data dodania: 2022-12-22 18:49:21
Data edycji: 2023-01-01 18:49:39