Wycieczka do Warszawy

Wycieczkę do Warszawy w dniu 30 maja rozpoczęliśmy  od obejrzenia Musicalu "Mały Książę" na scenie Relax. Była  to 95-minutowa opowieść o chłopcu, który istnieje w każdym z nas. Zaczarowany świat kostiumu, muzyki, wokalu i sztuki aktorskiej pozwoliły poznać "Małego Księcia" nie tylko jako lekturę szkolną, ale również jako chwile wspomnień, które pozostaną na długi czas.

Następnie odbyliśmy podróż po  interaktywnym muzeum sztuki nowoczesnej   i iluzji Cosmos. Wiele wrażeń dostarczył nam tunel wirowy, cosmos room, infinity room, odwrócony pokój, labirynt luster, interaktywna mapa, ściana CMY oraz pokój Amesa.

Na zakończenie  dnia, dziecięcą radość   mogliśmy poczuć podczas  wizyty w fabryce czekolady Lotte E. Wedel. Na warsztatach  dowiedzieliśmy  się jak powstaje i jakie są rodzaje czekolady. Po degustacji gorącej  czekolady ,  dekorowaliśmy własne torciki, które  zabraliśmy ze sobą.  Każdy uczestnik otrzymał  słodką niespodziankę.

To był dzień pełen  niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy naszym wychowawcom i opiekunom.

Uczestnicy wycieczki:  klasa 4a i 4c.

Data dodania: 2022-06-02 17:49:54
Data edycji: 2022-06-04 07:58:33