Wycieczka do Płocka

We wtorek 31 maja, przedszkolaki z gr. IX z MPS nr 2 w Mławie odwiedziły Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku. Położony na wysokiej skarpie wiślańskiej ogród zaprosił małych miłośników zwierząt do zwiedzania ciekawych ekspozycji. Dzieci wzięły udział w zajęciach edukacyjnych, podczas których mogły dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy o świecie flory i fauny. Wielką popularnością cieszyło się Mini Zoo, które daje przedszkolakom możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami gospodarskimi. Ogród zoologiczny to ważne miejsce w edukacji przyrodniczej dzieci. Milusińscy odwiedzili też Centrum Zabaw Happy Park w Stróżewku k. Płocka, gdzie aktywnie spędziły radosne chwile w bajkowej scenerii pod okiem animatorów. Przedszkolaki zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do domów.

Data dodania: 2022-06-02 17:58:12
Data edycji: 2022-06-02 18:12:00