Czcionka:

Kontrast:

Wybory Opiekunów Samorządu Uczniowskiego

Dnia 9.09.2022 r. (piątek) odbyły się wybory Opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Komisja Wyborcza w składzie pp. Anna Wydurska, Joanna Bazyl, Wioletta Żerańska oraz Monika Brzozowska przygotowała

a następnie przeprowadziła wybory. W głosowaniu wzięło udział 348 uczniów. Głosowanie było tajne, równe i powszechne. Oddano 324 głosy ważne i 24 głosy nieważne. Przy liczeniu głosów obecni byli przedstawiciele klasy 8a: Gabriela Zembrzuska, Aniela Stachów, Zuzanna Piekacz, Maja Krajewska i Maja Nowotczyńska.
Szkolna Komisja Wyborcza po przeliczeniu głosów stwierdziła, że Opiekunami SU w roku szkolnym 2022/2023 zostali:
Pani Monika Brzozowska
Pani Joanna Bazyl