Warsztaty bożonorodzeniowe

W dniu 10.12.2021r. w naszej szkole odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe zorganizowane przez Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie.
Udział wzięły dzieci z klasy 1c, 2a i 7a oraz przedszkolaki z grupy 8 z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 2. Święta Bożego Narodzenia to szczególny i wyjątkowy czas, dlatego dzieci z ogromnym zapałem i zaangażowaniem tworzyły ozdoby choinkowe, wykazując się kreatywnością i pomysłowością. Dzieci bliżej poznały tradycję związane z tworzeniem ozdób świątecznych, poznały symbolikę świąt.
Zorganizowane warsztaty były radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione Święta Bożego Narodzenia. Wszystkim towarzyszył dobry humor i radość podczas tworzenia ozdób.
Serdecznie dziękujemy Paniom z Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie za zaangażowanie, wspólną zabawę i świąteczną atmosferę.

link do galerii
Data dodania: 2021-12-11 10:34:05