Warsztaty- Bezpieczne smyki w kl. 2c

Dzieci narażone są na wiele niebezpieczeństw. Na swojej drodze często napotykają nieznane im niebezpieczne przedmioty, a ich naturalna chęć zabawy i potrzeba ruchu mogą pochłaniać je tak bardzo, że w kluczowym momencie nie zachowają należytej ostrożności. Celem zajęć było wytworzenie u dzieci postaw i zachowań, które w przyszłości będą je chronić przed potencjalnymi zagrożeniami. W trakcie warsztatu uczniowie nauczyli się, jak reagować w wypadku spotkania obcej osoby, jak wezwać pomoc oraz jak zachowywać się na placu zabaw, w domu i na ulicy, żeby nie zrobić sobie ani innym krzywdy. Warsztaty prowadziła pani Edyta Zalewska z Centrum Działań Profilaktycznych w Wieliczce.

Data dodania: 2022-12-11 18:17:30
Data edycji: 2022-12-11 18:20:29