UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 UCZNIÓW KLAS 1-4.

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla uczniów klas 1-4.
Na początku głos zabrała pani dyrektor Joanna Wyszkowska, która po krótkim przemówieniu, wraz z wychowawcami oraz paniami vicedyrektor, wręczyła świadectwa  z wyróżnieniem dla uczniów klas czwartych i nagrody książkowe dla wszystkich z klas 1-4, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Następnie miało miejsce uroczyste przekazanie sztandaru szkoły.
Kolejnym elementem uroczystości był program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy 2a, którzy w wesoły sposób podsumowali czas nauki i poprzez piosenkę „Bezpieczne wakacje” zaprosili na letni wypoczynek.
Na koniec uczniowie z Ukrainy zaśpiewali dwie piosenki.
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania z wychowawcami. Na forum klasy otrzymali od wychowawców świadectwa.

Wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!
„Już idzie lato, idą wakacje,
będzie zabawa, będą atrakcje.
Będzie wspaniele, będzie bajecznie,
kiedy wakacje miną bezpiecznie”

Do zobaczenia we wrześniu.
Data dodania: 2022-06-27 17:33:13
Data edycji: 2022-06-27 17:40:23