Uczniowie klasy 1a nowymi czytelnikami naszej szkoły

Cieszymy się, że w dniu 13 lutego 2024 roku, nasza biblioteka po raz kolejny świętowała wzrost czytelników o uczniów klasy I a . W ramach uroczystości "Pasowanie na Czytelnika", nasze najmłodsze dzieci miały okazję uczestniczyć w przedstawieniu teatru kamishibai pt. "Słowik". Dowiedziały się, jak korzystać z katalogu książek, jak wypożyczać i oddawać książki, oraz jak dbać o księgozbiór. Każde dziecko otrzymało piękne zakładki, które miały inspirować do czytania oraz dyplom potwierdzający ich nowy status jako czytelników biblioteki szkolnej. Na zakończenie dzieci miały możliwość wyboru swojej pierwszej książki do wypożyczenia z biblioteki szkolnej, co spotkało się z dużym entuzjazmem ze strony uczestników. Życzymy naszym nowym czytelnikom wielu niezapomnianych przygód z książkami.

Data dodania: 2024-02-13 20:10:14
Data edycji: 2024-02-13 20:15:34