Uczniowie klas 2 i 3 uczestnikami VII Turnieju Szachowego w Ciechanowie

Uczniowie klas 2 i 3 uczestnikami  VII Turnieju Szachowego w Ciechanowie

Szkoła Podstawowa nr 4 wzięła udział w projekcie "Szachy w mazowieckiej szkole". W związku z tym MSCDN w Ciechanowie zaprosiło naszych uczniów do wzięcia udziału w VII Turnieju Szachowym, skierowanym dla klas I-III, który odbył się 7 maja. Naszą placówkę reprezentowało sześcioro uczniów:

Michał Napierski kl. IIa

Paweł Napierski kl. IIIa

Mateusz Sparzak kl. IIIa

Natalia Cejmer kl. IIIc

Natalia Libera kl. IIIc

Szymon Karpiński kl. IIIc.

Rozgrywki prowadzone były w systemie szwajcarskim - 15 minut na zawodnika, w 7 rundach. Wszyscy zawodnicy wykazali się ogromnym duchem walki ? Każdy z uczestników ma na koncie i wygraną i przegraną. Najlepszy wynik, bo aż 4 punkty, uzyskał Szymon Karpiński ? Udział w turnieju pozwolił uczniom sprawdzić swoje umiejętności oraz zyskać nowe cenne doświadczenie. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach ???

Data dodania: 2024-05-07 20:26:57
Data edycji: 2024-05-07 20:33:16