Talent,s Day 2023 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie

Talent,s  Day 2023 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie

20 kwietnia pod opieką p. Joanny Bazyl i p. Grażyny Rutkowskiej uczestniczyliśmy w Pikniku Technicznym - Talent,s Day 2023 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie - Osadzie.Inauguracja tego wydarzenia rozpoczęła się na hali sportowej, gdzie zaproszeni goście zapoznali się z historią szkoły i kierunkami kształcenia w ZSTiO. Po części oficjalnej zwiedzaliśmy szkołę. W poszczególnych klasopracowniach podziwialiśmy profesjonalne wyposażenie i mogliśmy też z niego skorzystać. Następnie udaliśmy się na zewnątrz. Tam czekały na nas kolejne niespodzianki - tor przeszkód, zagadki przyrodnicze, turniej robotów i poczęstunek.Serdecznie dziękujęmy organizatorom za tak mile spędzony czas.

Uczniowie klasy VII a.

Data dodania: 2023-04-22 22:13:47