Szkolny Dzień Matematyki

Dnia 20 czerwca 2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Matematyki, podczas którego uczniowie klas IV-VIII mogli zmierzyć się w turnieju matematycznym, przygotowanym przez p. Iwonę Chmielewską, p. Agnieszkę Szerszyńską oraz p. Sylwię Zakobielską. Zawody składały się z sześciu części. Wśród konkurencji uczniowie rozwiązywali sudoku, układali kształty z wykorzystaniem tangramu oraz domino. Ponadto do zadań uczniów należało uzupełnienie kwadratu magicznego. Podczas zmagań mieli również okazję poznać Szyfr Cezara, który okazał się niezbędny do odszyfrowania zagadki. Dużo emocji dostarczyła stacja zadaniowa Matematyka z polskimi przysłowiami (szczegóły w fotorelacji ).

Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i świetną zabawę!

Data dodania: 2022-06-20 23:17:02
Data edycji: 2022-06-20 23:21:07