#Szkoła pamięta akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki

#Szkoła pamięta  akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki

Już po raz czwarty MEiN zorganizowało akcję „Szkoła pamięta”. W tym roku wzięło w niej udział ponad 11 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju. O ważnych postaciach i wydarzeniach z naszej historii pamiętały także społeczności polskich szkół za granicą. W akcję zaangażowało się ponad 1 mln 700 tys. uczniów oraz 156 tys. nauczycieli.

Cieszymy się i my, ponieważ nasza szkoła także włączyła się do akcji wyrażając swój szacunek do historii i przodków.
Od Pana Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka otrzymaliśmy serdeczne podziękowania za udział w akcji „Szkoła pamięta" oraz pamiątkowy dyplom.
Data dodania: 2022-11-15 20:17:45
Data edycji: 2022-11-15 20:19:46