Święto Nauki w ramach projektu edukacyjnego Dziecko z Pasją

Święto Nauki w ramach projektu  edukacyjnego Dziecko z Pasją
Nasza szkoła bierze udział w realizacji projektu edukacyjnego Dziecko z Pasją, którego celem jest - uczynić swoją szkołę miejscem, w którym dzieci uczą się z pasją.
Nauczyciele biorący udział w projekcie ( p. Anita Zbrzyska, p. Iwona Chmielewska, p. Marta Tkaczuk, p. Aneta Stanios oraz p. Monika Brzozowska) podjęli wspólne działanie interdyscyplinarne, które miało promować pracę Metodą Pytań i Doświadczeń. Oprócz nauczycieli udział w projekcie bierze również dyrekcja szkoły: p. dyrektor Joanna Wyszkowska, wicedyrektor Beata Ciesielska - Betlińska oraz wicedyrektor Mariola Męczyńska.
Głównym celem działania nauczycieli było upowszechnienie wykorzystania metod badawczych, krytycznego myślenia, współpracy w zespole oraz pracy projektowej wśród uczniów.
Tematem przewodnim miniprojektu (szkolnej gry edukacyjno - terenowej), przygotowanym przez nauczycieli był " Czas wokół nas". Do zabawy nauczyciele zaprosili uczniów klas 5, którzy zmagali się z zadaniami z następujących przedmiotów: język polski, język angielski, matematyka, muzyka i biologia. Oto wyniki zmagań piątoklasistów:
?klasa 5a
?klasa 5c
?klasa 5b
Koordynatorem projektu jest p. Monika Brzozowska.
Dziękujemy za zaangażowanie!!!
Data dodania: 2023-05-12 20:12:04