Światowy Dzień Życzliwość i Pozdrowień.

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu tego dnia funkcjonowała Szkolna Skrzynka Życzliwości i Pozdrowień, dzięki której można było przekazać miłe i sympatyczne pozdrowienia, a przez to podnieść kogoś na duchu lub podziękować mu za to, że jest. Uczniowie młodszych klas z pomocą wychowawców oraz uczennic klasy 8a pisali życzenia skierowane do swoich przyjaciół.

Bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje.

Przesłanie akcji jest proste – bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z większą mocą.

Data dodania: 2022-11-22 14:13:58
Data edycji: 2022-11-22 14:16:34