Sukces naszych uczniów w Międzyszkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu!
Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami głównych nagród w Międzyszkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu organizowanej przez Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie.
I miejsce - Adrianna Zielonka 2b i Piotr Skaliński 3a
III miejsce- Piotr Mastalski 2c.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz laureatom osiągniętych wyników. Jesteśmy dumni z ich postawy i życzymy kolejnych sukcesów w rozwijaniu zainteresowań oraz zdobywaniu nowej wiedzy.