Spotkanie ze strażakiem

W dniach 21 i 22 listopada nasze przedszkole odwiedził niecodzienny gość Pan Karol Rychlewski z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Działdowie. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem uczestniczyły w spotkaniu, podczas którego mogły poznać specyfikę pracy strażaków, obejrzeć niektóre sprzęty strażackie oraz umundurowanie. Strażak przypomniał dzieciom numery służb ratowniczych oraz uświadomił, jak należy się zachować w sytuacjach zagrożenia życia. Praca straży to nie tylko gaszenie pożarów, ale również pomoc przy wypadkach samochodowych, zalanych domach, powalonych drzewach czy ratowaniu zwierząt. Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi za wspaniale przeprowadzone spotkanie.??

Data dodania: 2023-11-23 21:05:33
Data edycji: 2023-11-23 21:27:29