Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022-2023

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022-2023
Wakacje dobiegły końca i 1 września 2022 roku uroczystym apelem o godz. 9:00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Joanna Wyszkowska. Powitała uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z edukacją w murach naszej placówki, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz pozostałych gości. Następnie odczytała list od Burmistrza Miasta Mława Sławomira Kowalewskiego i przedstawiła najważniejsze informacje o organizacji pracy w bieżącym roku szkolnym.
Tak niedawno jak mówi piosenka rozstaliśmy się, a znów nadszedł czas powrotu i spotkania zaczął konferansjer Antek z klasy 3b rozpoczynając część artystyczną. Uczniowie montażem słowno- muzycznym Żegnajcie wakacje- witaj szkoło, pożegnali upalne i beztroskie wakacje, a przywitali swoją ukochaną szkołę, najmłodszych kolegów i koleżanki z klasy pierwszej oraz uczniów z Ukrainy.
Nie mogło zabraknąć też miejsca na wspomnienie wydarzeń związanych z wybuchem II wojny światowej. Po uroczystości uczniowie klas 3 złożyli kwiaty i zapalili znicze pod pomnikiem upamiętniającym poległych w obronie Ojczyzny.
Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku, by jak najlepiej wykorzystali czas spędzony w naszej szkole, zdobywając wiedzę, rozwijając zainteresowania i dbając o dobre relacje z rówieśnikami, nauczycielom wytrwałości, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci.
Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami, które odbyły się w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów i nauczycieli.
Link do galerii zdjęć.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02MjxXpHxDCP4nTTMs2uwsBMS4ZLvKb7fFJ9p9TRWpA7GdrATwTjok6Ym44upCg9tcl&id=1690069374611407
Data dodania: 2022-09-02 18:45:54
Data edycji: 2022-09-05 18:48:10
Ilość wyświetleń: 392

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej