Rok szkolny 2013/2014

SYLWIA BAKUŁA jest uczniem o wysokiej kulturze osobistej i ogromnym poczuciu odpowiedzialności. Dała się poznać jako osoba bardzo kreatywna o szerokim spektrum zainteresowań. Działając w Samorządzie Uczniowskim skupia wokół siebie szerokie grono osób chętnych do pracy i pomocy przy organizacji wielu akcji i imprez szkolnych. Jej ambitny stosunek do nauki, systematyczność oraz udział w licznych konkursach począwszy od szczebla miejskiego po szczebel międzynarodowy w pełni zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Zawsze mogliśmy polegać na Sylwii, wspaniale integrowała zespół redakcyjny gazetki „Dzwonek", przewodniczyła zespołowi Aktywu Bibliotecznego. Uczennica wśród swoich osiągnięć może się pochwalić: Wyróżnieniem w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR, wyróżnieniem w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Przygoda w bibliotece", II miejscem w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bohaterowie Książek Haliny Rudnickiej", II miejscem w Rejonowym Konkursie Matematycznym „Liga Zadaniowa", Grand Prix w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Szlakiem Polskich Parków Narodowych", II miejscem w Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym „Sowa", I miejscem w Powiatowym Konkursie „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego", tytułem „Arcymistrza" w Konkursie wiedzy „Porusz umysł" oraz wieloma innymi osiągnięciami. W roku szkolnym 2013 – 2014 osiągnęła wysoką średnią ocen 5,8 oraz wzorową ocenę zachowania. Komisja z satysfakcją występuje do Dyrektora szkoły o przyznanie Sylwii Bakule statuetki i tytułu „Złotego Absolwenta" roku szkolnego 2013 – 2014.

Data dodania: 2021-04-10 23:24:58
Data edycji: 2021-04-10 23:26:12