Rok szkolny 2012/2013

Patryk Wojciechowski uczeń klasy VIc uhonorowany tytułem ZŁOTEGO ABSOLWENTA w roku szkolnym 2012/1013

Patryk Wojciechowski jest uczniem o wysokiej kulturze osobistej i ogromnym poczuciu odpowiedzialności. Dał się poznać jako osoba bardzo kreatywna o szerokim spektrum zainteresowań. Działając w Samorządzie Uczniowskim skupia wokół siebie szerokie grono osób chętnych do pracy i pomocy przy organizacji wielu akcji i imprez szkolnych. Jego ambitny stosunek do nauki , systematyczność oraz udział w licznych konkursach począwszy od szczebla miejskiego po szczebel międzynarodowy w pełni zasługuje na szczególne wyróżnienie. Zawsze mogliśmy polegać na Patryku, wspaniale integrował zespół redakcyjny gazetki „Dzwonek", która w konkursie „Media Junior" zajmowała czołowe miejsca, jest czołowym aktorem szkolnej grupy teatralnej „Teatr Wólka". W IV Rejonowych Spotkaniach Teatrów Amatorskich pod patronatem Burmistrza Miasta Mława o „Złotą Maskę 2013" Patryk Wojciechowski za swoja grę aktorską otrzymał nagrodę indywidualną. Uczeń wśród swoich osiągnięć może się pochwalić I miejscem w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o Januszu Korczaku, I miejscem w Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym SOWA, I miejscem w Wojewódzkim Konkursie plastycznym „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej" , I miejscem w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „EkoObrazy", wyróżnieniami w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny" oraz wieloma innymi osiągnięciami. W roku szkolnym 2012 – 2013 osiągnął wysoką średnią ocen oraz wzorową ocenę zachowania.

Data dodania: 2021-04-10 23:27:14
Data edycji: 2021-04-15 19:30:35