Rok szkolny 2011/2012

Komisja po rozpatrzeniu wniosków i osiągnięć zgłoszonych uczennic jednogłośnie wybrała do przyznania statuetki i tytuł „Złotego Absolwenta" Rut Tokarską uczennicę klasy VI a.

Rut Tokarska to uczennicą o wysokiej kulturze osobistej i ogromnym poczuciem odpowiedzialności. Dała się poznać jako osoba bardzo kreatywna skupiająca wokół siebie szerokie grono osób chętnych do pracy i pomocy przy organizacji wielu akcji i imprez szkolnych, w które była zaangażowana. Jej ambitny stosunek do nauki i pracy oraz systematyczność zasługuje w pełni na szczególne wyróżnienie. Zawsze mogliśmy na niej polegać, jej piękny śpiew towarzyszył nam na większości uroczystości szkolnych, wspaniale integrowała zespół redakcyjny gazetki „Dzwonek", która w ogólnopolskim konkursie „ Media Junior" zajmowała pierwsze miejsca. Jest stypendystką Burmistrza Miasta Mławy oraz posiada tytuł „Mławski talent roku 2011" . W roku szkolnym 2011-2012 osiągnęła średnią ocen 6 oraz wyróżniającą ocenę zachowania. Komisja z satysfakcją wystąpiła do Dyrektora szkoły o przyznanie Rut Tokarskiej statuetki i tytuł „Złotego Absolwenta" roku szkolnego 2011 – 2012.

Data dodania: 2021-04-10 23:30:30
Data edycji: 2021-04-15 18:40:30