''Przedszkole - żegnaj ! ''

Przedszkole – żegnaj !

Dziś 24 czerwca, w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie grup „0”. To wyjątkowa chwila, ponieważ większość dzieci była z nami od 3 – latków. Śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Czas wspólnej podróży w przedszkolu szybko minął, a nadszedł czas pożegnań i wakacji. Podczas uroczystości starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie oraz taneczne. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania. Następnie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki. Wzruszeń i ciepłych słów nie było końca.

Kolejni absolwenci opuszczają nas, aby rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów, spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Data dodania: 2021-06-24 17:13:39
Data edycji: 2021-06-24 17:31:38