Przedszkolaki z grupy I i II w Motylkowie

W dniu 30 i 31 maja przedszkolaki z MPS nr 2 wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Motylkowo”.
Celem wycieczki było przede wszystkim kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, a także rozwijanie sprawności ruchowej oraz zręczności. Podczas pobytu w sali zabaw dzieci bardzo chętnie korzystały z konstrukcji zabawowej, zjeżdżały na zjeżdżalni, wdrapywały się na ściankę wspinaczkową. Wiele radości sprawiła im zabawa w basenie z kolorowymi piłeczkami. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika i napić się soku. Niezwykłą atrakcją dla przedszkolaków była także wata cukrowa i malowanie tatuaży. Bardzo miły pobyt szybko dobiegł końca. Przedszkolaki wróciły szczęśliwe i zadowolone.
Data dodania: 2022-06-02 17:54:23
Data edycji: 2022-06-02 17:55:20