Czcionka:

Kontrast:

''Polak Mały''

"Polak Mały"

Początek maja to okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii naszej Ojczyzny: Święto Pracy, Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz Święto Konstytucji 3 – go Maja. W Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Mławie dzieci nie zapomniały o tych ważnych datach. W związku      z tym 30 kwietnia bieżącego roku w MPS 2 w Mławie w każdej grupie prowadzone były zajęcia dydaktyczne o tematyce patriotycznej, polskim godle, barwach narodowych oraz hymnie Polski. Przedszkolaki z każdej grupy w uroczysty sposób recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki o tematyce patriotycznej. Celem zajęć było kształtowanie u dzieci pozytywnych postaw oraz uczuć patriotycznych. Był to bardzo radosny dzień i mamy nadzieję, że pozostanie on w pamięci naszych  „Małych Polaków”.

Data dodania: 2021-04-30 19:40:54
Data edycji: 2021-04-30 20:14:25

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

aktualności i informacje