Podsumowanie naszego udziału w IV edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego- ''Piękna nasza polska cała''

W tym roku szkolnym nasza placówka brała udział w IV edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego- "Piękna nasza Polska cała". Zrealizowaliśmy 28 zadań i dziś otrzymaliśmy piękne certyfikaty i słowa uznania od autorki projektu Pani Ludmiły Fabiszewskiej.
Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Nauczyciele! Kochane dzieci!
"Tu Fryderyka płynie muzyka, fale Bałtyku tańczą walczyka, chabry i maki pod jasnym niebem pachną wolnością i chlebem" - fragment głównej piosenki Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała" zabrzmiał w tym roku w ponad 800 placówkach naszego kraju.
Nie mam słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność za kolejny rok współpracy i współdziałania przy realizacji Projektu mojego autorstwa, który połączył pokolenia i już dawno gości nawet poza granicami naszej Ojczyzny.
Każdemu z osobna i wszystkim razem dziękuję za każde zrealizowane zadanie, za uśmiechy i wzruszenia, za nietuzinkowe pomysły, kreatywność, rozmach, za piękne relacje i ogrom pracy.
Dziękuję za kształtowanie patriotycznych postaw naszych dzieci. Będą pamiętać o tym całe życie i będą dumni, że są Polakami.
Kiedy już nas nie będzie - nasi wychowankowie będą o tym pamiętać. I to jest - najpiękniejsze...
Serdecznie zapraszam do udziału za rok - poszerzamy działalność powstałego Stowarzyszenia Piękna Nasza Polska Cała, tworzymy Międzynarodową sieć placówek zakochanych w Polsce, przygotowujemy ciekawą formułę i nietuzinkowe propozycję inspiracji i zadań do wykonania na najbliższy rok.
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2022/2023!
Z poważaniem - Ludmiła
Data dodania: 2022-06-26 17:43:32