Pasowanie pierwszoklasistów, Święto Szkoły oraz Dzień Nauczyciela w 1-3.

13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Święta Szkoły i ślubowania pierwszoklasistów. Najpierw starsi uczniowie piosenką i wierszem podziękowali swoim nauczycielom za ich trud i pracę. W tym dniu wręczone zostały Nagrody Dyrektora oraz Nagrody Burmistrza jako dowód uznania za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Nagrodę Dyrektora w tym roku dostali: p. Barbara Robaczyńska, p. Stanisława Jurkiewicz, p. Joanna Bazyl, p. Mariola Męczyńska, p. Sylwia Zakobielska, p. Michał Golian, p. Rafał Kaczmarczyk. Nagrodę Burmistrza z naszej placówki otrzymała p. Iwona Chmielewska. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
W kolejnej części uroczystości pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a pani dyrektor Joanna Wyszkowska, pani dyrektor Mariola Męczyńska i Burmistrz Miasta Mława, pan Sławomir Kowalewski, dokonali aktu pasowania ich na uczniów naszej szkoły. Na zakończenie uroczystości był słodki poczęstunek w postaci tortów, które ufundowali uczniom ich rodzice. Był też wiwat na ich część i prezenty od Rady Rodziców.

Data dodania: 2023-10-21 18:07:33
Data edycji: 2023-10-21 18:09:51