Ogólnopolski Program Edukacyjny - ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY.

Rola edukacji ekologicznej w kształtowaniu postaw przyjaznych środowisku jest ogromna, szczególnie w przypadku dzieci i młodzieży, dlatego też nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół - Zbieraj Baterie I Telefony!
ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY to długofalowy, ogólnopolski program edukacyjny dla szkół na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii i telefonów komórkowych.
Podczas godziny wychowawczej uczniowie klasy 8a obejrzeli prezentację dotyczącą szkodliwości i prawidłowej segregacji zużytych baterii i telefonów, którą przygotowały: Julia Stanios, Amelia Krajewska oraz Oliwia Dobrzyńska. Następnie uczennice Natalia Piłkowska, Julia Piłkowska oraz Zuzanna Smoleńska wykonały plakat promujący zbiórkę zużytych baterii i telefonów oraz pojemnik na zużyte baterie i telefony.
DBAJMY O NASZA PLANETĘ !!!

Link do prezentacji: https://zpo2mlawa-my.sharepoint.com/:p:/g/personal/j_stanios_zpo2mlawa_onmicrosoft_com/ESMAHi-eQExIkkok3uDULFkB1tS8d3Dct_mZUGvrcxb-bg?e=cg9KQ7

Data dodania: 2022-04-05 08:12:39
Data edycji: 2022-04-07 09:05:06