Nocka w szkole

"Nocka w szkole" to wydarzenie zainicjowane przez Samorząd Uczniowski za zgodą Dyrekcji Szkoły, które na stałe wpisało się w harmonogram imprez szkolnych.

Długo uczniowie będą wspominać swoją kolejną noc, spędzoną w szkole – noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek.
Impreza rozpoczęła się o godz. 18 w piątek 7-go października b.r., a zakończyła o godz. 7 dnia następnego. Każdy uczestnik przybył do szkoły wyposażony m.in. w śpiwór, niezbędny prowiant oraz dużą porcję dobrego humoru.
Nad wszystkim czuwali opiekunowie. Wieczór i noc obfitowały w wiele atrakcji: były tańce i pląsy przy muzyce w szkolnej hali, zajęcia survivalu. W salach lekcyjnych uczniowie grali w planszówki.
Do przygotowania kolacji wykorzystano sprzęt z Programu Labiratorium Przyszłości. Uczniowie wykorzystując miksery, gofrownice i opiekacze przygotowali pyszne i kolorowe smakołyki.
Po posiłku urządzony został wieczór filmowy. Zanim wszyscy udali się na zasłużony odpoczynek na materacach, odbyła się bitwa na poduszki.
W sobotni poranek uczniowie – nieco jeszcze zaspani po nocnych atrakcjach, ale bardzo zadowoleni – powrócili do swoich domów.

Data dodania: 2022-10-10 22:44:35
Data edycji: 2022-10-10 22:47:21