Nasi znajomi w Kronikach Szkoły

Uczniowie klasy IIIa odpowiedzieli na zaproszenie pani Hanny Kanigowskiej i odwiedzili bibliotekę szkolną. Z wielkim zainteresowaniem obejrzeli kroniki przedstawiające ważne wydarzenia z ostatnich 40 lat.  Olek  był bardzo zadowolony, bo na zdjęciach znalazł mamę, Oskar tatę, Pawełek babcię, ciocię i wujka. A wielką niespodzianką dla p. Ani było to, że w kronikach odnalazła podziękowanie dla swojej siostry-Agnieszki-za udział  w konkursie organizowanym przez naszą bibliotekę.  To była niezwykła podróż w czasie. Wiemy, że w naszej bibliotece nie tylko wypożyczamy książki. Nasza biblioteka to miejsce spotkań z ciekawymi ludźmi, to również miejsce organizacji konkursów o różnorodnej tematyce, to miejsce, gdzie współtworzy się historia naszej placówki.

Data dodania: 2024-05-24 19:27:46
Data edycji: 2024-05-24 19:34:17