Nasi Uczniowie jadą na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu

Uczennica klasy 7a Aleksandra Feliś i uczeń klasy 8a Ksawery Beniuk zostali wyłonieni jako laureaci w II etapie konkursu zorganizowanego przez Miasto Mława i MOSiR, ktorego główną nagrodą jest wyjazd na letnie Igrzyska Olimpijskie do Paryża w 2024 roku.
Uczestnicy konkursu mieli zaprezentować się przed Komisją w języku angielskim, odbyć rozmowę w tym języku odpowiadając na pytania, oraz umotywować swoją chęć wyjazdu na Igrzyska.
W kolejnym etapie przygotowań do wyjazdu, nawiążą kontakt w języku angielskim z uczniami z zagranicznych miast partnerskich aby lepiej poznać pozostałych uczestników projektu, z którymi spędzą dwa tygodnie w Paryżu.
Serdecznie gratulujemy Laureatom!!
Data dodania: 2023-11-04 20:46:00